Hakkımda

Öncelikle Merhaba;

 
Samsun'un kuytu bir İlçesinde Alaçam'da evde doğdum.İlk ve ortaöğrenimimi Alaçam'da Liseyi Samsun'da okudum. Yüksek öğrenimimi Felsefe bölümü 3.sınıf öğrencisi olarak tamamlamaktayım. Aynı zamanda Samsun'un Vezirköprü ilçesinde klasik sabah sekiz akşam beş maratonunda çalışan bir memurum,yolunuz düşerse çayımı içmeye beklerim:)

  Çocukluğumdan beri sürekli kitap okuyorum,yazıyorum ve çiziyorum. Sıkı bir kitap kurduyum denebilir.Malum okudukça insanda yazma isteği doğuyor bende sürekli yazıyorum; şiir ,hikaye,biyografi,makale vb türlerde çalışmalarım var.Aynı zamanda satranç antrenörüyüm, satranç konusunda birçok bilgiyi sizlere sunacağım.Evliyim; iki tane aslan parçası oğlum var.Gölgeler adında bir şiir kitabım Cinius Yayınlarından yayımlandı.Alıp okursanız çok mutlu olurum.

   Yanıma bir bardak çay alıp da sessiz, huzurlu bir yerde kitap okumak gibisi yok benim için.Paylaşmayı seviyorum.Duygu ve düşüncelerimi, edebiyat konusundaki birikimlerimi sizlerle paylaşıyorum.Değerli yorum ve eleştirilerinizi heyecanla bekliyorum.
insanları şu garip ademoğlunu çok seviyorum.Saygılarımı sunarım efendim...Mehmet DEMİR

0 yorum:

Eleştiri ve yorumlarına ihtiyacım var